UAB „Tangutas“ prekiauja profesionaliais maisto ruošos įrengimais

ir jų atsarginėmis dalimis.

Įmonė savo veiklą pradėjo 1993  metais ir sėkmingai bendradarbiauja su įvairiuose Lietuvos miestuose esančiomis visuomeninio maitinimo įstaigomis - kavinėmis, restoranais, vaikų bei senelių globos namais, ligoninėmis, mokyklomis, darželiais bei kitomis įstaigomis.

Prekes importuojame tiesiogiai iš gamintojų, kurias renkamės pagal palankiausius pasiūlymus kokybės ir finansiniu požiūriu.

UAB "Tangutas" Jūsų įstaigai siūlo įsigyti, atnaujinti arba papildyti jau turima virtuvinę įrangą:

*Maisto gamyba -  elektrinės/dujinės viryklės, kepimo / konvekcinės krosnys, marmitai I - II patiekalams, elektrinės keptuvės, virimo katilai, griliai, gruzdintuvės ir kt.
*Maisto paruošimas – mėsmales, daržovių smulkinimo bei trynimo mašinos, bulvių tarkavimo, skutimo mašinos, tešlos maišymo ir plakimo mašinos, universalios pavaros, sūrio tarkavimo mašinos ir kt.
*Kita įranga – savitarnos linijos, pramoniniai ir buitiniai šaldytuvai, šaldymo bei šildymo vitrinos, šaldomi prekystaliai, indų plovimo mašinos ir kt.,
*Nerūdijančio plieno gaminiai – darbo stalai, plautuvės, stelažai, lentynos, indų džiovyklos, garų surinkėjai, kepimo skardos ir kt.
*Virtuviniai indai ir kt.– n.pl.puodai, dubenys, titanines keptuves, GN indai, termosai, virtuviniai įrankiai, elektroninės svarstyklės ir kt.

Įrengimus Jums pristatysime, sumontuosime, suteiksime garantiją bei tolimesnį aptarnavimą.

* * * *
UAB „Tangutas“ siūlo įvairų šaldymo ir technologinių įrengimų atsarginių dalių asortimentą įmonėms, kurios remontuoja, aptarnauja šaldymo ir maisto ruošimo įrengimus kavinėse, restoranuose, mokyklose, darželiuose, parduotuvėse, gydymo įstaigose ir t.t.

D a u g i a u  informacijos apie  įrengimus, jų techninius duomenis rasite šioje mūsų svetainėje. Jei nerasite Jums reikalingos įrangos - teiraukitės!  
Galime Jums pasiūlyti viską - ko reikia Jūsų virtuvei!

Įvairiais klausimais prašome kreiptis telefonu  :

Tel./faks.: (8~37)  55 72 51
Tel.:         (8~37)  55 29 26  
Mob.tel.:   (8~653) 88280

arba el.paštu:  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 

Tikimės malonaus ir sėkmingo bendradarbiavimo!


Pagarbiai,
UAB "Tangutas"